Navigácia

      Tenisové ihrisko - rozpis

Rezervácie:
Tréner:

Noro Gutten, 0944 446 770‬

Gabriel Stach, 0903 487 346

Stalo sa

Ako minulý rok, tak aj tento rok sa podarilo zorganizovať podujatie,,Deň otvorených dverí“ v ra2nskom kostole, ktoré sa uskutočnilo v nedeľu 23.06.2019 o 15:00 hod. Nedeľa sa začala ako zvyčajne. O 9:00 hod. sa konali Služby Božie a končili Chválami, kde piesňami a modlitbami chválime Pána Boha, preukazujeme mu našu lásku a chválu. Pomodlili sme sa aj za priaznivé počasie bez zrážok, keďže predchádzajúce dni boli mierne upršané. Vonku bolo naplánované aj grilovanie, loptové hry s deťmi a počasie by nám to mierne prekazilo. Ale modlitby vedené našou sestrou Katkou boli vyslyšané a Pán Boh nám doprial pekné počasie. Pre mnohých z nás bol nedeľňajší deň celý strávený v kostole.

Neviem, či ste vedeli, ale po rebríkoch v prírode je možné chodiť aj inde ako len v Slovenskom raji. Myslím tým teraz miesto, ktoré je len pár minút autom vzdialené od nášho zboru v Radvani. Keď som pred mnohými rokmi prvýkrát navštívil toto miesto, bol som z neho unesený. Krásna turistická cesta vedúca až na vrchol, ktorá je tvorená 8-mimi rebríkmi. Kto tam teda ešte nebol, je to vyhliadka na Suchom vrchu. A práve poslednú májovú sobotu sme sa rozhodli, že tam, ak Pán dá, pôjdeme. 

Ako každé leto aj deň 15.6. (sobota) 2019 bol pre mňa špeciálny. Jednak preto, že sa pomaly, ale isto končí škola a začínajú prázdniny a aj preto, lebo sme sa s priateľmi z Radvane dohodli, že pôjdeme na kúpalisko na Sliači. Pôvodne sme mali ísť na turistiku, ale keďže bolo horúco ako v tropickom pásme, rozhodli sme sa niekde schladiť a zrelaxovať. 

Tohtoročná Konfivíkendovka sa konala od piatka 17. 05. do  nedele 19. 05. vo Veľkom Slavkove. Stretli sme sa v piatok o 13.00 pred Sportissimom na autobusovej stanici. V tomto roku nás čakala jedna novinka - presúvali sme sa autobusmi a vlakmi. Ako prvé nás čakala cesta autobusom do Ružomberka. Na začiatku sme mali obavy, či sa všetci do autobusu pomestíme.

Search

Časopis Pohľad

Slovo

Žalm 146, 1 Haleluja! Chváľ, duša moja, Hospodina! Chváliť budem Hospodina, dokiaľ žijem; a spievať budem svojmu Bohu, dokiaľ tu budem.