Image 

     Rodinky v našom zbore (a nie len tie...) sú pozvané na stretnutia každý piatok o 18:00 hod. (okrem letných prázdnin) v zborovom dome v Malachove na Banickej ulici č. 32 v obci Malachov. Všetky stretnutia sú charakterizované spoločnými modlitbami a Božím Slovom prípadne vzájomnými svedectvami. Samozrejme celý zvyšok malachovského zborového domu je k dispozícii aj našim malým ratolestiam, ktoré pod dohľadom môžu zažiť kopec srandy a zábavy hlavne s našimi super matracmi ;-).
 
     Program nepravidelne dopĺňajú rôzne prednášky spojené s programom pre deti zamerané na témy spolužitia dvoch a viacerých Božích stvorení v jednej domácnosti. Čas a priestor je odovzdaný do rúk Bohu a jeho konaniu medzi nami, aby sme sa povzbudzovali vo viere, zdieľali sa s našimi poznatkami o Božom riešení problémov v rodinách a praktickom živote každého človeka a jeden za druhého sa modlili.
 
  Ak sa chceš pridať k nedokonalým a rôznorodým ľuďom, ktorých ale spája viera v dokonalého Boha, tak príď. Radi spoznáme teba aj tvojich nabližších...

Search

Časopis Pohľad

Slovo

Zjavenie 19, 11-16 Potom som videl otvorené nebo. Ajhľa: biely kôň, a Ten, čo sedí na ňom, sa volá Verný, Pravý a spravodlivo súdi a bojuje, Jeho oči – ohnivý plameň, na hlave mnoho diadémov, napísané meno, ktoré nepozná nikto, len On sám, odetý do plášťa, zmáčaného krvou, a Jeho meno: Slovo Božie. Nebeské vojská, odeté do bieleho, čistého jemného ľanu, Ho sprevádzajú na bielych koňoch. Z úst Mu vychádza ostrý meč, aby ním bil národy. On ich bude spravovať železným prútom a sám bude tlačiť vínny list rozhorčeného hnevu vševládneho Boha. Na plášti a na bedrách má napísané meno: KRÁĽ KRÁĽOV A PÁN PÁNOV.